Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Gracze proszą Blizzarda o naprawę hitboxów Hanzo

Gracze proszą Blizzarda o naprawę hitboxów Hanzo

Hanzo jest jednym z tych bohaterów, którzy mają największy hitbox pocisków. Gracze na Reddicie proszą Blizzarda o ich naprawę.

Hitboxy Hanzo przeszły do historii. Od ponad trzech lat grając jako Hanzo możemy eliminować przeciwników, którzy znajdują się zaraz za krawędzią ściany. Nie musimy go nawet widzieć aby trafić headshota. Jest to rzecz jasna bardzo nielogiczne rozwiązanie, ale z drugiej strony ułatwiające Blizzardowi balansowanie tej postaci. Gra jako Hanzo jest dosyć wymagająca i wymuszająca długie godziny treningu.

Jednak w dalszym ciągu nietypowe bądź niemożliwe do trafienia przypadki podnoszą ciśnienie graczom, którzy są zmuszeni walczyć przeciwko temu bohaterowi. Ale co ciekawsze hitbox Hanzo zmienia się w zależności od napięcia cięciwy na łuku. Gdy nie używa łuku jest znacznie  łatwiej go trafić. Jednak kiedy napina cięciwę, wiele pocisków, które normalnie zadałyby mu obrażenia, po prostu przelatują dalej. Przykład prezentujemy poniżej.

Przyznam się całkowicie bez bicia. Tej zależności z napinaniem cięciwy i zwiększaniem i zmniejszaniem jego hitboxa jeszcze nie miałem okazji zobaczyć.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody