Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Gry customowe z własną nazwą już wkrótce na PS4

Gry customowe z własną nazwą już wkrótce na PS4

Wszystkie platformy poza Playstation mają opcję nazywania gier customowych. Jest to logiczne rozwiązanie, więc dlaczego nie ma tego na PS4?

Gracze Overwatch na PS4 nie mają łatwego życia. Kolejny kłopot, z jakim się borykają, to brak nazw własnych gier. Na chwilę obecną wszystkie gry własne mają nazwę nicku twórcy. To strasznie utrudnia znajdowanie graczy chętnych do gry. Ludzie szukający gier customowych skupiają się na opcjach serwera. Jeśli nie napiszemy w nazwie jak wygląda rozgrywka, nie będzie chętnych do gry. Fala oburzenia spowodowana tym wymuszeniem jest ogromna.

Na forum Battle.net możemy znaleźć m.in. takie wypowiedzi:

I started my own game, searched for an option for 10 minutes with no result.

Than I got optimistic and was thinking like oh they might still click start on my rules and see what I’m trying to do.

No one has showed up, and I have a feeling no one will.

Obawy graczy są jak najbardziej słuszne. Na co możemy liczyć od strony developerów? Jeff Kaplan poinformował, że opcja ta jak najbardziej się pojawi. Niestety na pytanie „Kiedy?”, odpowiedź brzmiała „wkrótce”. Nie wiadomo jak długo potrwa dodawanie tej opcji. Jesteśmy jednak pełni nadziei, że już niedługo ten problem zniknie i wszyscy na równi będą cieszyć się z tego urozmaicenia. Jak tylko się coś zmieni, będziemy Was informować.

 

Źródło: pvplive.net

Skomentuj post i wygrywaj nagrody