Halloween Terror w Overwatch już dziś?

Halloween Terror w Overwatch już dziś?

Stało się, na azjatyckich oficjalnych serwisach Overwatch pojawiła się informacja o tym, że wydarzenie w Overwatch Halloween Terror pojawi się już jutro! Sprawdzamy co znajdzie się w najnowszej aktualizacji.

halloween-terror

Oficjalna Tajwańska strona Overwatch ujawniła ostateczną datę startu wydarzenia Halloween Terror. Premiera drugiego wydarzenia sezonowego odbędzie się 12 października w regionie azjatyckim. Wydarzenie potrwa podobnie jak Olimpiada w Rio 20 dni i zakończy się 1 listopada.

Najnowsze wydarzenie Overwatch Halloween Terror pojawi się w regionie europejskim między godziną 20 czasu polskiego 11 października, a godziną 4 w nocy 12 października.

Potwierdzeniem na dzień 11 października może być również plakat znajdujący się na mapie Eichenwalde. Możemy na nim znaleźć informację o ewakuacji miejscowości w dniu 11.10.

screenshot_16-08-23_00-15-03-000

Halloween Terror dostarczy wiele nowych dodatków dla graczy. W grze pojawią się nowe elemennty w galerii bohaterów takie jak: skórki, wypowiedzi, pozy, intra itp. Część z nich mieliśmy już okazję zobaczyć w najnowszym komiksie pt. Junkenstein. Nowe skórki zobaczymy z pewnością u następujących postaci:

Podczas wydarzenia będziemy mogli również zagrać w zupełnie nowej Rozróbie Tygodnia. Na nowej mapie będziemy mieli za zadanie chronić bram zamku przez Zomnikami i sojusznikami szalonego doktora Junkensteina. W trybie będziemy mogli zagrać na 3 różnych poziomach trudności – im wyższy tym większą liczbę punktów będziemy mieli do zdobycia.

Pojawiają się również spekulacje czy Sombra zostanie dodana już podczas tego wydarzenia. Osobiście uważam, że odbędzie się to dopiero na konwencie BlizzCon jednak ujawniona notka sugeruje co innego. Pisaliśmy o niej w newsie Pierwsze zdjęcie Sombry i nowa Rozróba z okazji Halloween. Wedle doniesień notka ta pojawiła się w rosyjskich mediach społecznościowych i pochodzi rzekomo z podglądu aktualności z oficjalnych serwisów Overwatch. Nie wiemy jednak czy nie jest to przypadkiem fejk. Wszystko jednak wskazuje, że jest to potwierdzona informacja.

Pojawiła się również informacja jakoby patch miał pobrać się w godzinach 3-11 nad ranem czasu koreańskiego w dniu 12 października. Potwierdziła to spółka Korean IGR (Internet Gaming Rooms) współpracująca bezpośrednio z Blizzardem, która ma możliwość informowania o najnowszych aktualizacjach gry. Informację możecie przeczytać oczywiście w języku koreańskim pod tym adresem. Sama paczka ma ważyć aż 1,74GB.

Nie możemy doczekać się możliwości zagrania w najnowszej odsłonie wydarzenia Overwatch. Jak sądzicie wkręcimy się ponownie w długie godziny?

Kategoria:Aktualności, Ważne

Komentarze

Powiązane artykuły