Harmonogram BlizzCon 2016 – nowy content w Overwatch!

Harmonogram BlizzCon 2016 – nowy content w Overwatch!

Blizzard ujawnił harmonogram imprezy BlizzCon 2016. Czeka nas mnóstwo ciekawych wydarzeń, a w szczególności te, które dotyczą Overwatch!

blizzcon-2016-logo

Blizzard jak co roku, na kilka tygodni przed rozpoczęciem konwentu BlizzCon ujawnił harmonogram wydarzenia. Mimo, że nie zawiera dokładnych szczegółów kontentu, jaki zostanie dodany w grach jest wystarczającym dowodem na to, czego możemy się spodziewać. Nas szczególnie zainteresowały dwa uniwersa: Overwatch oraz Diablo, które w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Należy również zaznaczyć, że w tym roku minęło równo 25 lat istnienia firmy Blizzard więc będzie to szczególne wydarzenie również dla samej spółki z Irvine.

BlizzCon 2016 tradycyjnie rozpocznie się od ceremonii otwarcia, na której wystapi Mike Morhaime. Podziękuje za kolejny rok sukcesów firmy oraz zapowie najważniejsze nowości zapraszając kolejne osoby odpowiedzialne za określone uniwersa. Zabraknie niestety już Chrisa Metzena, który był swoistym wodzirejem tej imprezy, a który ostatecznie postanowił skupić się na życiu rodzinnym.

W Overwatch w ciągu dwóch dni doczekamy się aż 5 paneli:

  • 4 listopada 21:30, What’s New: Dołącz do deweloperów Overwatch, którzy opowiedzą o najnowszych bohaterach, mapach, Rozróbach Tygodnia i nowych elementach rozgrywki.
  • 4 listopada 22:30, Art & Design: Dave Adams – Projekt, John Polidora – Tradycyjna kreska, Jesse Davis – Animacje
  • 4 listopada 23:15, Animated Shorts: Artyści z działu wideo przedstawią kulisy przeniesienia większości ikonicznych bohaterów do filmów animowanych.
  • 5 listopada 22:30, United Nations of Overwatch: Dołącz do nas na scenie aktorów dubbingowych i poznaj nasze umysły – i głosy. Join us on the Voice Actor’s Stage for a meeting of Overwatch minds—and voices. Nasze międzynarodowe flagi Overwatch będą rozpościerać się nad wami gdy będziemy przedstawiać Wam kolejnych aktorów, którzy podłożyli głosy bohaterom Overwatch.
  • 6 listopada 1:15, Sesja Q&A: Spotkajcie się wszyscy z deweloperami Overwatch i weźcie udział w pełnej sesji Q&A.

Najciekawszym z nich jest oczywiście “What’s New”. Wydarzenie sezonu będzie już zakończone więc jesteśmy pewni, że Blizzard podczas tego panelu omówi szczegółowo nowy kontent gry, który oczywiście będzie zapowiedziany bezpośrednio na Ceremonii Otwarcia. Jak widzimy po opisie pojawią się nowi bohaterowie, zupełnie nowe mapy i rozróby tygodnia. W grze zostanie wprowadzonych szereg dodatków mającym uprzyjemnić graczom rozrywkę.

O tym, że Blizzard w pocie czoła pracuje nad nową zawartością wiemy już od zeszłego tygodnia kiedy to pojawił się nowy Developer Update. Jeff Kaplan podkreślał w nim, że mają jedną postać w zaawansowanej fazie testów i kolejne w produkcji. To samo dotyczyło nowych map i trybów. Co ciekawe kilka dni temu nastąpił wyciek sylwetki i opisu Sombry. Jest to niemal pewne, że Sombra pojawi się na BlizzCon. Bardzo fajnym rozwiązaniem byłaby sytuacja, w której Sombra hackuje ceremonię otwarcia i właśnie w ten sposób prezentuje się w grze.

Relacja na żywo BlizzCon 2016

Redakcja serwisu Overwatchgame.pl specjalnie dla Was przygotowała sekcję, w której będziecie mogli dowiedzieć się wszelkich szczegółów dotyczących BlizzCon 2016. Koniecznie bądźcie na tym wydarzeniu wspólnie z nami.

Dla osób, które aktywnie będą brały udział rozlosujemy liczne nagrody rzeczowe takie jak: koszulki, przypinki, monety, figurki i inne. Szczegóły znajdziecie w sekcji BlizzCon 2016.

Pełny harmonogram imprezy znaleźć możecie pod tym adresem.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody