Izak zachwycony tym jak wygląda teraz Overwatch!

Izak zachwycony tym jak wygląda teraz Overwatch!

Overwatch League ruszyło pełną parą. Dopiero co pisaliśmy Wam o prawie 400 tysięcznej publice na kanale anglojęzycznym, a już dowiadujemy się kolejnych świetnych informacji!

To o czym zapomnieliśmy wspomnieć to fakt, że również Chiny posiadały swoją relację podczas nocnych meczów. Okazuje się, że w szczytowym momencie w tym kraju rozgrywki w ramach Overwatch League oglądało ponad 2,6 mln osób, co wraz z publiką z zachodu daje niesamowite 3 mln widzów! Jest to niesamowita liczba, która naprawdę robi wrażenie. Azja będzie z pewnością jednym z kluczowych odbiorców ligi Blizzarda.

Ale wracając już na nasze podwórko, w sieci również jest wrzawa po nocnej relacji. Do dyskusji na popularnej grupie esportowej dołączył Piotr “Izak” Skowyrski, który jednoznacznie stwierdził swoj zachwyt nad Overwatch.

Sylwetki Piotrka nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Określenie go najpopularniejszym polskim komentatorem esportowym to będzie zdecydowanie za mało. Podczas jednego z wywiadów z Izakiem, który udało nam się przeprowadzić jeszcze w 2016 roku darzył Overwatch dużą sympatią. Być może w dalszym ciągu jest zainteresowany grą, a jego wypowiedź daje jednoznacznie do zrozumienia, że Overwatch idzie w dobrym kierunku.

Przypomnijmy, że spora część społeczności była bardzo negatywnie nastawiona do kierunku w którym Blizzard idzie. Wielu z nich nie dawało szans lidze na sukces. A ten moim zdaniem dopiero się rodzi!

Macie podobne zdanie do Izaka?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody