Jak to było z tym Doomfistem?

Jak to było z tym Doomfistem?

Jen Cohn, aktorka podkładająca głos pod Farę, uchyliła ostatnio podczas wywiadu rąbka tajemnicy, jak to było z angażem Doomfista.

Podczas Anime Fest, będącego częścią Nowojorskiego Comic Con, aktorka Jen Cohn opowiedziała zabawną historię jak Sahr Ngaujah stał się Doomfistem. Okazuje się, że Andrea Toyias, która jest odpowiedzialna za dobór aktorów do postaci, już od dawna wyobrażała sobie tego aktora w tej konkretnej roli. Podczas trwania przesłuchań nikt nie pasował jej w stu procentach. Stało się tak dlatego, iż Andrea cały czas powtarzała jak to 7 lat temu, gdy była w Nowym Jorku, obejrzała występ “Fela!”. Był to musical na Broadwayu i to właśnie główna gwiazda tego przedstawienia “utknęła” w głowie Andrei jako idealny kandydat na Doomfista. Uznano więc za konieczne odszukać management aktora i zatrudnić go do tej roli.

Dla Sahra było to coś totalnie nowego, gdyż nigdy wcześniej nie udzielał głosu jakiejkolwiek postaci z gier. Toyias i Sahr spotkali się i po przeczytaniu pierwszego tekstu sprawa była już jasna. Pomimo iż ulubieńcem społeczności i najbardziej pożądaną osobą do tej roli był aktor Terry Crews, to właśnie Sahn Ngaujah został koniec końców zaangażowany – co Crews całkowicie zaakceptował.

Jakie jest Wasze zdanie w kwestii dobrania tego aktora? Nadaje się do roli?

 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody