Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Jak zdobyć ZA DARMO nowe skórki Overwatch All-Stars dla Łaski i Lucio?

Jak zdobyć ZA DARMO nowe skórki Overwatch All-Stars dla Łaski i Lucio?

Ciekawe pytanie padło na naszej prywatnej skrzynce od zaciekawionych użytkowników. Jeśli nie posiadacie tokenów Overwatch League macie szansę zdobyć przynajmniej jedną z nich!

Tematy skórek na łamach naszego portalu są chętnie czytane. I wcale się temu nie dziwię. Ze względu na aktualizacje, które mamy co kilka miesięcy gracze po prostu są głodni nowości. Nie inaczej jest z nowymi skórkami dla Łaski i Lucio, które będzie można kupić w okresie poprzedzającym Overwatch League All-Stars, które odbędzie się w połowie maja.

Jednak pojawia się zasadnicze pytanie – Czy jeśli nie posiadam pieniędzy będę mógł zdobyć te skiny?

Odpowiedź brzmi i tak i nie. Tak ponieważ jeśli będziecie oglądać wszystkie najbliższe mecze Overwatch League zdobędziecie odpowiednią ilość tokenów aby kupić przynajmniej jedną z nich (o ile ceny z zeszłego roku nie ulegną zmianom). Oraz nie, ponieważ nawet jeśli zostawicie swoje komputery czy komórki aby zbierały Wam tokeny Overwatch League to uzbieracie co najwyżej lekko ponad 200 tokenów.

Co godzinę transmisji Overwatch League każdy z fanów uzyskuje 3 tokeny ligowe. Jeśli od dnia dzisiejszego do All Stars będziecie oglądali każdy mecz Overwatch League zdobędziecie lekko ponad 200 tokenów ligowych, co przy aktualnych cenach pozwoli Wam na zakup jednej z nich!

Pozostaje również sposób po prostu zakupu tokenów. Ale w takim wypadku trzeba się liczyć z kosztem około 40 PLN za skórkę.

Dlaczego o tym piszę? Bo niewiele osób ze społeczności o tym po prostu wie. Jesteśmy tu od informowania Was o ważnych rzeczach i chcemy Wam pomóc zdobyć również te skórki!

To co dzisiaj zaczynamy polowanie na tokeny ligowe ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody