Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Jeden trik Roadhoga, którego Grandmasterzy nie chcą abyś znał

Jeden trik Roadhoga, którego Grandmasterzy nie chcą abyś znał

Roadhog jest bohaterem, który bardzo dobrze radzi sobie na różnych dywizjach. Grając nim można odnieść wrażenie, że czujecie tą więź. Z kolei grając przeciwko niemu chcecie być jak najdalej oby tylko nie miał możliwości chwycić Was na swojego haka.

Roadhog jest specyficznym bohaterem. Aby ubić przeciwnika musi znajdować się naprawdę blisko. Dlatego też jego minus walki z bliskiej odległości jest rekompensowany przez Hak.

Na łamach Reddita użytkowników SixZoSeven pochwalił się jak łatwo zmylić potencjalne ofiary, które zdołałyby uciec przed złapaniem w pułapkę. Wystarczy, że grając Wieprzem zanim złapiemy np. Smugę, Farę czy Genjiego warto zmylić je atakiem ręką!

 

Brzmi trochę nierealnie? To wyobraźcie sobie, że gracie Smugą. Widzicie jak w przeciwnik w Waszym kierunku wyciąga hak. Używacie wtedy mignięcia i kiedy już sądzicie, że jesteście spokojni nagle zostajecie złapani na hak. Technika ta używana jest jedynie przez niewielką liczbę graczy, a sądzimy że warto byłoby ją wypróbować na swoim własnym podwórku.

 

Jak sądzicie czy jest to przydatna porada? Chcecie więcej tego typu tipsów na łamach naszej stronie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody