Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Jeden z najlepszych DPSów w Overwatch przechodzi do Shock!

Jeden z najlepszych DPSów w Overwatch przechodzi do Shock!

Jeden z najlepszych dpsów w całej lidze, Striker, odchodzi z Boston Uprising. Nowym pracodawcą koreańskiej gwiazdy jest zespół San Francisco Shock. Bez wahania możemy powiedzieć, że jest to jeden z największych transferów tego okienka.

Striker pokazał się jako jeden z najlepszych graczy Tracer w całej Overwatch League. Zdaniem wielu był najlepszym graczem Boston Uprising, pomógł zespołowi osiągnąć niepokonany Stage 3. Zmiana mety wymusiła na nim częstą grę Widowmaker, lecz i tutaj Striker należał do ścisłej czołówki w lidze.

Striker dołącza do zespołu Shock, tak jak zrobił to jego były trener z Uprising, Crusty. Nowy trener pragnie utworzyć w San Francisco jedną z najlepszych drużyn, i aby to osiągnąć, sprowadza kolejną gwiazdę. Już teraz w klubie występują tacy wielcy gracze jak Sinatraa, Rascal czy Super.

Plotki przepowiadały odejście Strikera z Uprising już dawno. Jedna z teorii głosiła, że Striker miałby zasilić szeregi obecnych mistrzów, czyli London Spitfire. Gracz wybrał jednak klub, który dopiero aspiruje do miana najlepszego w lidze.

Nieoficjalne źródła mówią o konflikcie w Boston Uprising między kanadyjskim trenerem klubu a koreańskimi zawodnikami. Wcześniej w tym okienku, z klubu odeszli Neko i Kalios. Nie wiemy, czy Striker odszedł w wyniku konfliktu, czy pożegnał się z byłymi kolegami w dobrych stosunkach. Jedno jest jednak pewne – Uprising będą mieli nie lada problem, aby go zastąpić.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody