Jeff Kaplan gasi wkurzonych fanów

Jeff Kaplan gasi wkurzonych fanów

Najnowsza aktualizacja na testowych serwerach wywołała burzę wśród fanów. Do tego stopnia, że Jeff Kaplan musiał zgasić zapędy wściekłych i rozżalonych graczy.

Chodzi tu przede wszystkim o Hak 2.0, który wedle wielu fanów nie spełnia w dalszym ciągu oczekiwań. Mimo, że deweloperzy zdołali rozwiązać problem z chwytaniem przez hak wrogich bohaterów, to pojawił się zupełnie nowy problem. Gdy przyciągniemy Hakiem jakiegoś przeciwnika do siebie i obrócimy się o 180 stopni w pobliżu klifów, ten pojawi się centralnie przed oczami Wieprza i spadnie w przepaść.

Najlepiej ten przykład pokazuje poniższy film:

Nic dziwnego, że na forum Battle.Net rozszalała się dyskusja na temat zmian na PST. Jeff Kaplan postanowił przystopować wszystkich fanów statystykami z gry. Okazuje się, że większość osób, nie miało nawet okazji zagrać na PST, a swoje komentarze prezentują jedynie na podstawie kilku obejrzanych filmików.

0.26% graczy przetestowało zmiany na PTR

Średni czas gry na PTR (włączając czas w menu etc.) w tym tygodniu wyniósł 26 minut.

Zalecam aby gracze zalogowali się i wypróbowali zmianu przez kilka wieczorów – nie jeden mecz – i wtedy ocenili je formułując własne zdanie.

Aby podkreślić to w inny sposób, 99.74% społeczności nawet nie przetestowało zmian.

Nie wiem jak Wy, ale mam wrażenie, że Jeff pisząc powyższe chciał pokazać, że gracze nie tylko muszą pograć dużo dłużej na PST, ale również muszą przede wszystkim rozpocząć na nim grać. Wpis wydaje się być bardzo szorstki jednak również zrozumiały.

A Wy co sądzicie o zmianach na PST?

Kategoria:Aktualności

Komentarze

  • haha blizz doopa zgasla

    nie bendziemy grać na PST bo nie dajom tam ekspa łotry chytre!

Powiązane artykuły