Jeff Kaplan jest zwolennikiem kolejki ról w Overwatch i oddzielnym SR! Gildie w aplikacji Battle.Net!

Jeff Kaplan jest zwolennikiem kolejki ról w Overwatch i oddzielnym SR! Gildie w aplikacji Battle.Net!

Kolejna ważna informacja, która zasługuje na odrębnego newsa. Jeff Kaplan jest zwolennikiem kolejki ról w Overwatch i oddzielnym SR dla grających w tym systemie i gildiami w apce Battle.Net!

Streamy w siedzibie głównej Blizzard Entertainment wprowadzają zawsze kilka ciekawych informacji, które gracze chętnie przyswajają. Wczorajsze relacje Emongga i Fran dostarczyły kilka nowych informacji w odniesieniu do matchmakingu i systemu grup i gildii.

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest fakt, że w Blizzardzie bardzo pozytywnie wypowiadano się o grupowaniu na podstawie ról i wprowadzeniu odrębnego systemu SR dla ról graczy korzystających z tego rozwiązania. Jeff Kaplan jest zainteresowany tym systemem i podejrzewam trwają już nad tym prace.

Kolejną ważną informacją jest potwierdzenie budowy systemu gildii. Jednak jest to o tyle duży projekt, że Blizzard nie ma na to końcowej daty oraz nie chce skupiać się wyłącznie na Overwatch. System ten miałby być zaimplementowany w aplikacji Battle.net co pozwoliłoby tworzyć gildie multigamingowe.

Wiem, że wiele osób czeka na to z utęsknieniem. A Wy?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody