Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Jeff Kaplan ma nadzieję na film kinowy bądź serial Overwatch

Jeff Kaplan ma nadzieję na film kinowy bądź serial Overwatch

Podczas przeprowadzonego wywiadu z magazynem Edge Jeff Kaplan zdradził co chodzi po głowie deweloperom w związku z rozwojem uniwersum Overwatch. Ma nadzieję na film kinowy bądź serial!

Overwatch ma potencjał na rozwój fabuły w wielu kierunkach. Świat gry wydaje się być bardzo obszerny, ale do tej pory przyszło nam poznać tylko drobne skrawki. Podczas wywiadu z magazynem Edge Jeff Kaplan wypowiadał się w kwestii rozwoju świata gry oraz mediów, w których widziałby Overwatch.

To co zwróciło moją uwagę to punkt związany z ekranizacją kinową i telewizyjną. Jeff Kaplan potwierdził, że jest to marzeniem deweloperów i być może któregoś dnia zobaczymy taką produkcję. Niestety na zapowiedziach się zakończyło ale jeśli Overwatch przetrwa próbę czasu Blizzard zdecydowanie wejdzie w rynek filmowy. Do tej pory doczekaliśmy się jedynie ekranizacji filmu Warcraft, który mimo bajecznego wyglądu sukces odniósł głównie w Chinach. Jednak rok temu usłyszeliśmy o planach w związku z serialem animowanym w świecie Diablo, a kto wie, może za jakiś czas zobaczymy Starcrafta i Overwatch?

Tak się zastanawiam nad stworzeniem listy aktorów, którzy pasowaliby do ról poszczególnych bohaterów. Macie jakieś swoje propozycje?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody