Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Jeff Kaplan: Nadchodzi nowy PTR i „NIESPODZIANKA” w Overwatch!

Jeff Kaplan: Nadchodzi nowy PTR i „NIESPODZIANKA” w Overwatch!

Na oficjalnym forum Battle.Net pojawił się nowy post Jeffa Kaplana, w którym mówi o aktualizacji serwerów PTR oraz niespodziance!

Wszyscy lubimy niespodzianki! Ale jeszcze bardziej je lubimy jak wiemy co to za niespodzianki. Trochę dziwnie brzmi ale z reguły tak niestety jest 😉

Na łamach oficjalnego forum, Jeff Kaplan poinformował społeczność, że w przyszłym tygodniu na serwery PTR zawita nowy patch, w którym zobaczymy nowe zmiany balansowe, które gracze będą musieli ocenić.

Dodatkowo w przyszłym tygodniu czeka nas jak to określił „niespodzianka”! Rzecz jasna nie może nam tego zdradzić bo niespodzianki już by nie było ale możemy pospekulować co to może być. Na pierwszym miejscu pojawia mi się w głowie mapa. W końcu ta powinna zostać zapowiedziana jak to bywa w tradycji styczniowej. Inną niespodzianką może być np nowa seria komiksów, którą Blizzard zapowie. Ale co byloby gdyby to jednak nie było ani to ani to, a coś w stylu wydarzenia z Nano Colą??? Pierwsza taka akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem wśród graczy, a możliwość zdobywania łupów przyciągnęła graczy.

Rzecz jasna nie zobaczymy niczego „dużego” w przyszłotygodniowej aktualizacji. Jeff Kaplan zapowiedział w tej samej wiadomości, że nie planują Developer Update więc w grze nie pojawi się nic co mogłoby wywołać falę zachwytów bądź zgrzytów.

Jak sądzicie, co Blizzard może nam zaproponować?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody