Jeff Kaplan zachwycony prezentem dla 7latka

Jeff Kaplan zachwycony prezentem dla 7latka

Mimo, że w Overwatch można grać dopiero od trzynastu lat, niektórzy rodzice spełniają prośby swoich dzieci i kupują im FPSa Blizzarda. Czasami jest to jak prezent na gwiazdkę dla takiego malucha.

Pewien tata postanowił na moment przed rocznicą Overwatch zrobić swojemy 7letniemu synowi prezent w postaci nowego komputera z Overwatch. Po powrocie ze szkoły chłopiec był tak zaaferowany, że ze szczęścia się popłakał, a całą sytuację skomentował na Reddicie Jeff Kaplan następującymi słowami:

That made my year.

Zanim niektórzy sypną jadem, że jak to możliwe, że dziecko otrzymało dostęp do Overwatch chciałbym tylko podkreślić, że nie będziecie przez dłuższy czas z nim grać 😉 Wasz poziom najpewniej będzie zbyt wysoki, no chyba że chłopaczek okaże się tak skillowy jak Wy i jego konto szybko awansuje, co by mnie nie dziwiło bo mój własny chrześniak przebił mnie w rangach w Overwatch.

Niemniej jednak takie filmiki pokazują, jak społeczność Overwatch potrafi się łączyć w takich chwilach. Sądzicie, że takie niespodzianki są dobrym sposobem na dzieci ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody