Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Już dziś rusza sprzedaż nowych legendarnych skórek dla Lucio i Łaski!

Już dziś rusza sprzedaż nowych legendarnych skórek dla Lucio i Łaski!

Zgodnie z harmonogramem w dni dzisiejszym rusza sprzedaż nowych legendarnych skórek dla Lucio i Łaski!

W tym roku znacznie wcześniej Blizzard postanowił zorganizować wydarzenie Overwatch All-Stars, w którym dwie reprezentacje Atlantycka i Pacyficzna stoczą między sobą batalię w przeróżnych nietypowych trybach Overwatch. Jest to chwila rozluźnienia od stałych rozgrywek gdzie w dalszym ciągu mocno swoją pozycję trzyma meta goats. Teraz odbywa się w przerwie pomiędzy drugim a trzecim etapem rozgrywek w dniach 15-16 maja.

Zeszły rok pozwolił nam na nabycie dwóch unikalnych skórek dla Genjiego i Smugi. Skórki były dostępne w sprzedaży wyłącznie przez 10 dni i po tym okresie Blizzard zablkował ich ponowny zakup.

Skórki Overwatch All-Star dla Smugi i Genjiego – znamy szczegóły

W tym roku fani doczekają się skórek dla dwóch supportów, Lucio i Mercy. Obie skórki będą dostępne w sprzedaży za 200 tokenów ligowych każdy. Zatem jeśli chcecie mieć je obie warto było oglądać mecze Overwatch League, podczas których można było zdobywać żetony pozwalające na zakup skórek. Jeśli nie udało Wam się być na bieżąco z meczami zawsze możecie nabyć All-Access Pass, który kosztuje 15$ i poza rozbudowanym panelem, na którym możecie oglądać Overwatch League dorzuca 200 tokenów na skiny OWL. Te tokeny z kolei możecie przeznaczyć na brakującą skórkę dla Lucio lub Mercy.

Skórki można nabyć bezpośrednio w grze. Termin zakupu upływa 22 maja także macie całe 3 tygodnie!

Zamierzacie kupić którąkolwiek skórkę?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody