Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Kim będzie kolejny bohater w Overwatch?

Kim będzie kolejny bohater w Overwatch?

Luty to standardowo miesiąc nowych zapowiedzi. Poznaliśmy już nową mapę więc powoli zbliżamy się do zapowiedzi nowego bohatera. Ale kim będzie kolejny bohater w Overwatch?

Blizzard w ciągu roku prezentuje 3 nowych bohaterów. Pierwszy trafia do gry w marcu, drugi w okolicach lipca, a trzeci swoją premierę ma podczas konwentu BlizzCon. Po premierze gry poznaliśmy następujących bohaterów:

Overwatch aktualnie posiada 7 postaci, które są tankami, 6 postaci wsparcia oraz aż 16 bohaterów natarcia. Dosyć dużo się dyskutuje na temat tego, jaką rolę będzie posiadał nowy bohater. Większość osób zdecydowanie wskazuje tanka, jako że od czasu premiery gry dostaliśmy 3 bohaterów wsparcia i tylko 2 tanków. I szczerze też uważam, że kolejna postać będzie tankiem.

I trzeba sobie powiedzieć wprost. To nie Echo. Bohaterka, którą poznaliśmy w animacji o McCree Starzy znajomi na 100% nie będzie bohaterem nr 30 i jej rolę poznamy dopiero za jakiś czas. Wiemy, że Blizzard aktualnie pracuje nad przynajmniej 6 nowymi bohaterami więc zakres typowania jest dosyć szeroki.

Jak sądzicie, jaką rolę będzie miał nowy bohater w Overwatch?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody