Kim jest bohater 30? Baptiste? Prezentujemy ciekawostki związane z ostatnim zwiastunem!

Kim jest bohater 30? Baptiste? Prezentujemy ciekawostki związane z ostatnim zwiastunem!

Wczorajsza zapowiedź nie zdradza zbyt wiele szczegółów. Pojawiają się nowe postacie, które nie są znane fanom Overwatcha. Tymczasem to ona najbardziej mnie zaciekawiła.

Jak przewidywaliśmy, Blizzard rozpoczął proces promocji nowego bohatera w Overwatch.

W tym krótkim filmie, rzucił mi się w oczy kod. Meltdown to w ostatnim czasie dość głośny temat. Wszystko związane z luką bezpieczeństwa producenta procesorów Intel. MLTOWN bez wątpienia nawiązuje do tego zagrożenia.

Cały widoczny kod jest napisany w asemblerze. Niestety bez znajomości rejestrów oraz zmiennych, nie uda nam się dowiedzieć, co ten program ma na celu.

Zapowiedź ta pokazuje, jak bardzo Blizzard przykłada się do tego typu publikacji. Zawiera subtelne smaczki, które nie wszyscy fani Overwatcha mogą od razu rozszyfrować. Równie dobrze twórcy mogliby totalnie „olać” temat i przedstawić sposób hakowania znany z popularnych filmów akcji.

Bohater 30 na mapie sieci powiązań Sombry?

Po dogłębnej analizie można wnioskować, że nowy bohater 30 może mieć niejako powiązania z Katyą Volskaya. O ile mapa Sombry została stworzona nie bez powodu, to ostatnia postać po lewej na samym dole ma oznaczenie 30. Przypadek?

Baptiste jako bohater 30?

Na Reddicie sporo mówi się o Baptiste. Rzekomo on miałby być nowym bohaterem, medykiem z możliwością adaptacji i umiejętnością przeżycia.

Jednak Blizzard bardzo lubi wprowadzać fanów w błąd. Nie zdziwiłbym się gdyby to nie był on, a zupełnie ktoś inny, stojący gdzieś z tyłu, którego byśmy sami się nie spodziewali.

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody