Kim na prawdę jest Nguyen?

Kim na prawdę jest Nguyen?

Dwa dni temu wydano nowe opowiadanie. Tym razem dotyczyło Baptiste’a. Szperając w internecie, znalazłem ciekawą i całkiem wiarygodną teorię na temat tożsamości jednego z głównych bohaterów owej historii – Nguyena.

Najbardziej zauważalnym aspektem jest podpis tej postaci w liście – jednym z pierwszych zwiastunów 30. bohatera w Overwatchu, którym okazał się Baptiste.

Na razie to licha poszlaka bo wiadomo: zbir pracuje dla Talonu co wyjaśniałoby powiązania z Baptistem. Ale jest coś więcej.

Na Horizon Lunar Colony były kłopoty z utrzymaniem zdrowia goryli m.in. Winstona. Było wiele ofiar cierpiących na słaby stan kości i mięśni na co często narzekają astronauci w kosmosie.

Powyższa wiadomość w skrócie opowiada o panicznej sytuacji na Horizon Lunar Colony. Jak widać na czerwono jednym z poszkodowanych był niejaki Ngyuen. „…jest to tak rosnący problem, że musimy mu stawić czoła albo skończymy z większą ilością przypadków takich jak Ngyuen w izbie chorych”.

Nguyen to imię dość popularne, ale nie sądzę, iż Blizzard przypadkowo użył tej samej nazwy do dwóch historii. Jeśli jest to umyślna zagrywka deweloperów, to ja nie mam zielonego pojęcia, jak powiązać w sensowny sposób Baptiste’a lub Nguyena z Winstonem.

Jakieś teorie? Liczę nawet na te najbardziej absurdalne 😀

Skomentuj post i wygrywaj nagrody