Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

King’s Row z nowymi modelami na PTR

King’s Row z nowymi modelami na PTR

Blizzard ma to do siebie, że nie zawsze informuje o niektórych zmianach w oficjalnych patch notes. Zmian doczekało się również King’s Row, które zostało rozjaśnione. 

King’s Row jest jedną z najstarszych map w Overwatch. Od tego momentu Blizzard bardzo mocno zmodyfikował sposób w jaki tworzy makiety jak i narzędzia, które do tego wykorzystuje. Na łamach oficjalnego forum Battle.Net wypowiedział się Dave Adams, główny projektant poziomów w Overwatch.

Londyn był jedną z pierwszych map i technologia, której używaliśmy do budowy map i ich optymalizacji wyewoluowała. Część aspektów dotyczących grafik i oświetlenia zostało zaktualizowanych aby mogły stać na równi z nowszymi mapami oraz aby móc później szybciej i łatwiej wprowadzać aktualizacje.

Poniżej zamieszczamy grafiki przedstawiające aktualny stan po lewej stronie i zmiany na PTR po prawej stronie. Różnice są zauważalne gołym okiem.

Pierwszy punkt

[bs_image_comparison id=’12385′]

 

Okno pierwszy punkt

[bs_image_comparison id=’12387′]

 

Eskortowanie Ładunku

[bs_image_comparison id=’12388′]

 

Korytarz w kierunku miasta Omników

[bs_image_comparison id=’12389′]

 

Niektórzy fani twierdzą, że nowe grafiki za bardzo rozjaśniają Londyn i powodują, że miasto nie jest już tak mroczne. Co o tym sądzicie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody