Kolejna gra Overwatch trafi na urządzenia mobilne

Kolejna gra Overwatch trafi na urządzenia mobilne

Podczas trwającego w weekend BlizzConu dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Jedną z nich jest fakt, że Overwatch może doczekać się wersji mobilnej gry!

Informację tę ujawnił Allen Adham, jeden ze współzałożycieli studia. W wywiadzie przeprowadzonym dla portalu DigitalTrends.com przy okazji omawiania tematu Diablo Immortal ujawnił, że mają duże plany w przenoszeniu swoich kolejnych marek do świata mobilnego.

Nie wchodząc w szczegóły mogę powiedzieć, że mamy duże plany na zagospodarowanie rynku mobilnego. To duże przedsięwzięcie w Blizzardzie ale możecie zobaczyć w przyszłości wszystkie nasze tytuły w wersji mobilnej.

Te słowa zdają się potwierdzać fakt, że Overwatch w pewnym momencie z pewnością trafi na urządzenia mobilne. Pytanie tylko czy w takiej samej formule jak widzimy dotychczas czy będzie miała formę RPG lub czegoś innego.

Rynek mobilny to istna kopalnia złota dla deweloperów. Sam wczoraj zainstalowałem u siebie grę podobną do Diablo w wykonaniu polskiego studia i coraz bardziej przekonuję się do tej platformy. Nie zmienia to jednak faktu, że będzie wymagało sporej pracy nad produktem końcowym aby ten mógł swobodnie konkurować z innymi tytułami i przyciągnąć całą rzeszę nowych fanów.

Zagralibyście w Overwatch mobilnie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody