Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Kolejni analitycy przewidują premierę Overwatch 2 i Diablo IV na BlizzCon!

Kolejni analitycy przewidują premierę Overwatch 2 i Diablo IV na BlizzCon!

Kolejny portal poruszający tematykę finansową, CNBC, przewiduje duże premiery podczas BlizzCon 2019! Overwatch 2 i Diablo IV nadchodzą?

Akcje Blizzarda od początku roku odzyskały około 20% wartości. Jest to znaczący skok i najwyraźniej analitycy finansowi są bardzo optymistycznie nastawieni do tegorocznego BlizzConu oświadczając, że spodziewają się nowych premier.

Sukces World of Warcraft Classic i ogłoszenie premiery Overwatch na Nintendo Switch odbił się bardzo dobrym echem wśród inwestorów. Dokładając do tego restrukturyzację firmy w formie zwolnień 20% zespołu, skupieniu się na dewelopowaniu gier Activision Blizzard pokazało potencjalnym inwestorom, że warto przeznaczać pieniądze w spółkę.

Analitycy finansowi również po tegorocznym BlizzConie spodziewają się ogromnych ogłoszeń ze strony Blizzarda. Podejrzewają, że w 2020 roku swoją premierę będzie miała kolejna gra w świecie Overwatch, którą potocznie wszyscy nazywają Overwatch 2. Dodatkowo na 2021 rok estymuje się premierę długo wyczekiwanego Diablo IV.

Coraz więcej analityków przewiduje, że Blizzard rzeczywiście zaprezentuje coś dużego na tegorocznym BlizzConie. Aż żałuję, że nie będzie mnie tam jednakże już dziś zapowiadam Wam, że będziecie ten czas mogli spędzić z nami podczas zatwierdzonego przez Blizzarda streamu z BlizzCon 2019 gdzie wspólnie będziemy mogli obejrzeć Ceremonię Otwarcia i podyskutować o niej. Wszystko dostępne będzie na kanale Rushing Turtles!

Mam nadzieję, że będziecie z nami ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody