Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Kolejny duży przeciek z nowości w Overwatch

Kolejny duży przeciek z nowości w Overwatch

Ledwo co nad ranem pokazywaliśmy Wam potencjalnie nowe logo Overwatch 2, a teraz prezentujemy kolejny duży przeciek nowości z Overwatch.

Na ten moment nie ma 100% pewności co otrzymamy w Overwatch na BlizzCon 2019. Jedno jest pewne przecieków jest co nie miara i część z nich potencjalnie może być prawdziwa, a pozostałe fejkami. Informujemy jednak o wszystkich abyście również sami podjęli decyzję o tym co można uznać za coś realnego lub nie.

Tym razem światło dzienne ujrzały trzy zrzuty ekranu pokazujące jakąś animację, w której udział bierze Sojourn, Reinhardt, Lucio i Łaska. Dodatkowo zaprezentowane zostało drzewko talentów!

Czyżby wyciekły kolejne informacje na temat planowanego trybu fabularnego? Grafiki mogą pochodzić z wczesnej fazy produkcji co tłumaczyłoby postawione na sztorc włosy Lucio albo są kolejnym dobrze przygotowanym fejkiem stworzonym w SFM.

Koniecznie bądźcie z nami od godziny 18:00 w piątek na kanale RushingTurtles. Dzięki uprzejmości Blizzarda będziemy mogli streamować Ceremonię Otwarcia i nowości z gier na łamach naszego kanału! Do tego będziecie mogli upolować trochę nagród z okazji BlizzConu i 5lecia portalu!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody