Kolejny Shimada ma pojawić się w Overwatch?

Kolejny Shimada ma pojawić się w Overwatch?

Wczorajszego dnia podczas streamu Lucas przypomniał mi o jednej ważnej kwestii, o której nie napisałem. W Overwatch ma pojawić się kolejny członek rodu Shimada!

Większość z Was doskonale kojarzy dwóch braci, Genjiego i Hanzo, którzy przed laty walczyli ze sobą by teraz pokutować i starać się naprawić swoje błędy. W wywiadzie, w którym Jeff Kaplan odpowiadał na ponad sto pytań ujawnił, że to nie jedyni Shimada, którzy mają pojawić się w grze.

Ród Shimada to potężny japoński syndykat przestępczy, który swoją siedzibę główną ma pałacu w Hanamurze. Dokladnie tym samym miejscu, w którym gracze atakujący muszą zdobyć drugi punkt kontrolny. Do tej pory poznaliśmy tylko informacje o dwóch braciach, ich ojcu Sojiro oraz o starszyźnie klanu. Jednak jak się okazuje w grze może pojawić się kolejny członek rodu Shimada.

Podczas wywiadu Jeff Kapan nawiązał do obecności kolejnych członków rodu i przyznał, że sam jest ich ciekaw bardziej aniżeli informacji o tym czy Genji i Hanzo używali innych broni niż te, które mają w swoim arsenale.

Przyznam się, że byłby to ciekawy tzw. plot twist gdyby nagle okazało się, że w grze pojawi się kolejny japoński wojownik, którym okazałaby się kobieta.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody