Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Kolejny zakład o skórki OWL – tym razem dotyczący xQc

Kolejny zakład o skórki OWL – tym razem dotyczący xQc

Pamiętacie, jak pisaliśmy wam o graczu, który kupił wszystkie skórki drużyny Shanghai Dragons? Gościowi widocznie jeszcze mało zakładów i decyduje się na kolejne.

Jeśli jednak nie wiecie o co chodzi, to możecie z całą sytuacją zapoznać się tutaj – pozwolę sobie ją wytłumaczyć. W dużym skrócie pewien gracz był tak pewien sromotnej porażki drużyny Shanghai Dragons przeciw wtedy dominującej Seoul Dynasty, że obiecał w przypadku zdobycia chociaż jednej mapy przez chińską drużynę (której paradoksalnie mimo wszystko kibicował) zakup jej skórek do każdego bohatera w Overwatch. Jak się okazało, drużyna z Shanghaiu podjęła walkę i udało im się zdobyć Dorado. Tym samym zakończyli mecz z wynikiem 1:3. Skończyło się to tym, że MissingPear wydał około 400 zł na skórki.

Jednak jemu chyba nie brakuje pieniędzy i niedawno wrzucił kolejny post [niestety, jego treść została usunięta – przyp. red.]. Tym razem pisze, że jeśli Dallas Fuel ukończy drugą fazę rozgrywek, a xQc nie zostanie w żaden sposób ukarany lub nie otrzyma ostrzeżeń za swoje zachowanie, to zakupi wszystkie skórki największego rozczarowania pierwszego sezonu Overwatch League.

Chyba nie muszę wam tłumaczyć kim jest xQc. Jego streamy cieszą się pewną sławą (lub raczej niesławą) przez jego emocjonalne zachowania i komentarze w trakcie gry. Oczywiście wielu to faktycznie się podoba. Dzięki temu cały czas jest w centrum zainteresowania, a rozmaici twórcy ciągle to wykorzystują i wrzucają jego klipy do kompilacji. Po tym jak został zawieszony do końca pierwszej fazy rozgrywek OWL powiedział, że zamierza pozostać takim, jaki jest – jednak trzymając się granicy, aby nie doprowadzić do kolejnych takich sytuacji.

Czy w takim wypadku tym razem gracz nie będzie musiał kupować skórek Dallas Fuel? Cóż, xQc za swoje zachowania poza zawieszeniem w lidze miał co najmniej dwukrotnie zawieszone konto – za nadużywanie systemu zgłaszania i throw w grach rankingowych. A przy tych wszystkich zdarzeniach, poza wymierzeniem sobie granicy, nie widać, by planował cokolwiek zmienić. Jeśli zatem ponownie wystąpi jakiś czynnik, który go w jakiś sposób sprowokuje, to jest to możliwe.

A wy co sądzicie na ten temat? Tym razem wygra zakład czy ponownie zapłaci za skórki?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody