Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

[KONKURS] Wygraj statuetkę, broń Tobrjorna i inne cenne nagrody Overwatch!

[KONKURS] Wygraj statuetkę, broń Tobrjorna i inne cenne nagrody Overwatch!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do aktywności, którą zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Blizzard Entertainment oraz influencerami Overwatch! Czekają na Was statuetka Smugi, Młot Torbjorna oraz inne cenne nagrody Overwatch!

Pierwszy tydzień z Archiwami Overwatch za nami i czas najwyższy zaprezentować kolejny konkurs dla polskiej społeczności Overwatch. Chcemy nagrodzić Wasze starania podczas tegorocznego wwydarzenia dlatego przygotowaliśmy dla Was aż 10 paczek z bardzo ciekawymi gadżetami Overwatch, wśród których znajdziecie chociażby Statuetkę Smugi o wartości 175 Euro, Młot Torbjorna o wartości 70 Euro, plecak Heavy Duty o wartości 60 Euro jak i liczne bluzy, portfele, klocki LEGO, Funko POPy, plakaty i mini zawieszki na plecaki.

Jak wziąć udział w konkursie Overwatch?

Wystarczy, że zdobędziecie jak największą liczbę punktów w konkursie zorganizowanym na platformie gleam, który zamieszczamy poniżej. Ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy 10 osób, które otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Blizzard Entertainment.

Misja odblokowana: Archiwa Overwatch

Do kiedy trwa konkurs?

Terminem zgłoszeń do konkursu będzie koniec wydarzenia Archiwa Overwatch czyli 6 maja 2019 roku. W ciagu 48 godzin po zakończeniu konkursu tj, do 8 maja do godziny 23:59 zwycięzcy zostaną ogłoszeni w odrębnym wpisie na łamach naszego portalu.

Wasza misja została odblokowana. Do boju, bohaterowie!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody