Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

[KONKURS] Wygraj The Art of Overwatch i fizyczny komiks Maskarada z udziałem Doomfista!

[KONKURS] Wygraj The Art of Overwatch i fizyczny komiks Maskarada z udziałem Doomfista!

Mamy dla Was niebywałą szansę na zgarnięcie kolejnych nagród. W trakcie rocznicy rozdajemy multum nagród, które trafią do rąk przynajmniej 30 osób! gotowi na zadanie?

Rocznica Overwatch trwa w najlepsze. Firma Blizzard postanowiła świętować je na różne sposoby. Część z Was ma szansę na zgarnięcie figurki D.Vy za zaprojektowanie i upieczenie własnego ciasta w stylu Overwatch. Z kolei w jednym z naszych konkursów na facebooku poprosilismy Was o wybór co chcielibyście otrzymać: darmową kopię Overwatch czy figurkę Nendroid.

Konkurs na fotkę w stylu Tracer

Wczorajszego wieczora na naszym Facebooku pojawił się kolejny wpis konkursowy. Zadanie jest proste należy zrobić sobie zdjęcie z aplikacją udostępnioną przez Facebooka i dodać je w komentarzu do posta konkursowego, którego udostępniliśmy również w tym wpisie. Osoby, które spełnią wymagania zadania zdobędą szansę na zdobycie The Art of Overwatch oraz ok. 15 sztuk fizycznego komiksu Maskarada!

Jest zatem o co walczyć, a i poświęcenie jakie musicie dokonać nie jest duże 😉 Dlatego serdecznie zachęcamy do wrzucania swoich fotek w stylu Tracer. Nasz naczelny już zrobił, a Overwatch potrzebuje nowych bohaterów. Jesteście z nami?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody