Królowa Junkertown jaka mogłaby zawitać do Overwatch

Królowa Junkertown jaka mogłaby zawitać do Overwatch

Podczas gdy wszyscy jaramy się nadchodzacym wydarzeniem Archiwów Overwatch jeden z artystów postanowił dać życie Królowej Junkertown poprzez stworzenie modelu 3D bohaterki.

Królowa Junkertown to jedna z ważnych postaci w świecie Overwatch. Panująca nad Junkertown i bezwzględna przywódczyni gangu Śmieciarzy niejednokrotnie pojawiała się w historiach o Złomiarzu, Wieprzu czy Burzycielu. Jednakże poza zdawkowymi informacjami nie wiemy o niej tak dużo jakbyśmy chcieli poznać.

Dzięki artyście GongI11 mamy okazję zobaczyć Królową Junkertown w pełnym modelu 3D w stylu Overwatch, w jakim mogłaby pojawić się w grze. Artysta zadbał o wiele detali bohaterki zaczynając od fryzury, a kończąc na włóczni, ktora znajduje się obok jej tronu na Junkertown.

Na ten moment nie ma żadnej pewności czy Królowa Junkertown pojawi się kiedykolwiek w grze. Jej obecność została zaprezentowana podobnie jal obecność Efi czy dr. Winstona. Warto jednak napomknąć o innym projekcie 3D, w ktorym do życia powołano Ciri z Wiedźmińskiej sagi właśnie w klimacie Overwatch.

 

Czy tak powinna wyglądać Królowa Junkertown po wprowadzeniu do gry?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody