Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Która postać jest najbardziej frustrująca?

Miejsce 3 – Symmetra

Symmetra to zdobywczyni trzeciego miejsca! Serdecznie gratulujemy, o ile jest czego… Jak wiecie, nasza pani Architech jest ostatnio często grana ze względu na swój potencjał jako dodatkowy DPS w drużynie. Posiada ona dość spore obrażenia, długi zasięg ataku podstawowego oraz potężne wieżyczki strażnicze, które sieją postrach wśród przeciwników. Gracze coraz częściej sięgają po Symmetrę, bo jest ona zwyczajnie silną bohaterką. A co najbardziej frustrujące, jest ona w sekcji bohaterów wsparcia. Zdecydowanie nie zasługuje na to miano. Co prawda, posiada ona umiejętności, które wspomagają sojuszników lecz podczas rozgrywki częściej grana jest, by atakować przeciwników i odcinać im drogi, niż by wspierać sojuszników swoim teleporterem, barierą bądź tarczą fotonową. Denerwować może szczególnie swoimi wieżyczkami i zasięgiem broni, reszta jej umiejętności jest zwyczajnie przydatna i rozumiana przez społeczność Overwatch.

Miejsce 2 – Wieprzu

To nie powinno nikogo dziwić. Wieprzu to jedna z bardziej frustrujących postaci, która znalazła się w grze. Wszystko za sprawą haka, który przechodził zmiany lecz nadal nie jest idealny. To niebywałe ile razy podczas jednej rozgrywki Wieprzu potrafi przyciągnąć gracza i bezczelnie strzelić mu w głowę, tym samym go zabijając. Na pewno wiele razy denerwowaliście się na tego puszystego zabijakę, który tylko czekał na tę okazję, by Was przytulić. Drugą potężną umiejętnością, która przyprawia o ból głowy to leczenie. Przyznajcie się, ile razy próbowaliście zastrzelić Wieprza, gdy ten zaczął się leczyć swoją zdolnością, przyciągnął Was i rozgromił? Takie sytuacje są na porządku dziennym i nie wymagają dużo skilla od gracza, który aktualnie steruje Wieprzem. Niestety, taka jest mechanika tej postaci… Możemy jedynie czekać na kolejne zmiany haka i ewentualne nerfy.

Miejsce 1 – Mei

Tak! Ta mroźna diablica znalazła się na pierwszym miejscu. To z pewnością nikogo nie dziwi. Aż ciężko zliczyć te sytuacje, w których Mei zamroziła przeciwnika i bezczelnie zafundowała mu sopla w buzi. Dosłownie! Niestety ale na nią nie ma silnych. Jedynie Zaria i Fara mogą sobie z nią jako tako poradzić. Oczywiście bardziej doświadczeni gracze bez problemu radzą sobie z Królową Lodu lecz zwyczajny, pierwszy, lepszy gracz z pewnością nie znosi Mei. Jest to bardzo silna postać, która posiada dużo umiejętności kontroli przeciwników. Jej super-zdolność może uratować punkt przed natarciem ze strony przeciwników, a zdolność Kriostaza potrafi uratować Mei życie. Ponadto może zamrażać, stawiać lodową ścianę i strzelać soplami we wrogów. Sumując to wszystko, otrzymujemy mieszankę wybuchową…, a raczej diabła wcielonego, którego nie powstrzyma nawet tak napakowany mięśniak jak Reinhardt.

A Was jakie postacie najbardziej denerwują? Zgadzacie się z tą listą? Może macie własną? Jak radzicie sobie na te trzy postaci? Dajcie nam znać w komentarzu! Chcemy wiedzieć.

A jeżeli chcecie brać udział w wielu ciekawych ankietach i przyczynić się do rozwoju grupy, zapraszamy Was na Facebooka – kliknijcie czerwony przycisk poniżej. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Overwatch. Jesteście tam mile widziani Żołnierze!

« Poprzednia strona

Skomentuj post i wygrywaj nagrody