Które skórki bohaterów z Halloweenowej Grozy są najlepsze?

Które skórki bohaterów z Halloweenowej Grozy są najlepsze?

Wczorajszego wieczoraj Blizzard uruchomił kolejną edycję Halloweenowej Grozy. Prezentujemy zestawienie najlepszych naszym zdaniem skórek z wydarzenia. Dodatkowo uruchamiamy plebiscyt społeczności z nagrodami!

Trzy edycje i aż 18 legendarnych skórek Overwatch. Blizzard rozpieszcza nas w przypadku tego wydarzenia. Każdy kolejny rok dostarcza ciekawe skórki, które większość społeczności chciałaby posiadać w swojej kolekcji.

Przygotowaliśmy Wam zestawienie najlepszych naszym zdaniem skórek legendarnych z wydarzenia Hallowenowa Groza jak również przygotowaliśmy plebiscyt społeczności.

Plebiscyt społeczności

Na łamach naszej grupy na Facebook – Centrum Overwatch Polska uruchomiliśmy ankietę, w której zadaliśmy Wam pytanie: Która skórka legendarna z Halloweenowej Grozy podoba Wam się najbardziej.

Klikając na powyższy baner zostaniecie przeniesieni do naszej grupy. Jeśli nie możecie zobaczyć zawartości nic straconego – dołączccie do grupy Centrum Overwatch Polska i weźcie udział w naszym głosowaniu. Dla jednej osoby mamy halloweenowe upominki Overwatchowe!

Gdy już to zrobicie zapoznajcie się z naszym zestawieniem skórek na Hallowen!

Halloweenowa Groza – najlepsze skórki

Fara Zaklęty pancerz Halloweenowa Groza skin

Nasze zestawienie otwiera skórka Fary: Zaklęty pancerz. Pomysł na ducha w zbroji od razu mi się spodobał. Dodatkowo Blizzard uszczegółowił mechanikę śmierci tej skórki poprzez całkowite rozpadnięcie się ciała na części. Skórka wzbudza respekt i lekki strach dokładnie tak jak powinno to wyglądać w filmach grozy.

Następna strona »

Skomentuj post i wygrywaj nagrody