Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Łaska i Ana były w Polsce!

Łaska i Ana były w Polsce!

Wczorajsze opowiadanie zdradza obecność Łaski i Any w Polsce!

Walkiria to najnowsze opowiadanie Michaela Chu o losach Angeli Ziegler, lekarki, która poświęciła swoje życie na ratowanie ludzi podczas misji w organizacji Overwatch.

Najnowsza krótka powieść zdradza kulisy powrotu agentki do organizacji po jej Reaktywacji przez Winstona. Jednak to co najbardziej mnie zaciekawiło w tej powieści to fakt, że Łaska w trakcie swojej tułaczki po świecie po rozpadzie Overwatch trafiła do Polski i tutaj realizowała się jako lekarka. Szukała miejsc gdzie ludzie nie rozpoznają jej jako bohaterki i członkini organizacji i Polska była jednym z takich przystanków.

Co jednak jeszcze ciekawsze po raz pierwszy potwierdzono jedną ważną kwestię. Akcja komiksu Dziedzictwo, w której Ana i Jack eskortują naukowców w bezpieczne miejsce odbywa się w Polsce. To również tutaj Ana zostaje postrzelona w oko i trafia do polskiej placówki medycznej, w której staje się pacjentem Janina Kowalska.

janina kowalska overwatch

Do tej pory nie wiedzieliśmy czy Ana była w Polsce czy po prostu w szpitalu polowym zarządzanym przez Polaków. Teraz jednak nie ma już wątpliwości. Polska była miejscem ważnym na mapie świata w Overwatch.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody