Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Lecz się sam! – czyli nowa kwestia dla Łaski od aktorki Lucy Pohl

Lecz się sam! – czyli nowa kwestia dla Łaski od aktorki Lucy Pohl

Aktorzy głosowi Overwatch przyzwyczaili nas do ich wcielania się w ich postacie również poza studiem. Niejednokrotnie mieliśmy okazję słuchać jak na różnych konwentach zmieniali się w swoich bohaterów powtarzając kwestie z samej gry lub tworząc nowe. Dzięki temu jak podchodzą do swojej roli w tworzeniu Overwatch zdarzało im się również wpływać na kwestie, które zostały z czasem dodane do samej gry.

Paru z aktorów brało udział w panelu „Voices of Overwatch” na Comic Conie w Nowym Jorku. Podczas trwania panelu jeden z fanów zapytał Lucie Pohl, która podkłada głos Łasce, czy jest jakaś kwestia, którą chciałaby usłyszeć w grze. Aktorka po chwili odpowiedziała:

„Yeah, I have one that I’d like to suggest. It’s: oh, just go heal yourself!”

https://twitter.com/renctzen/status/1043884960002830336?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1043884960002830336&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dbltap.com%2Fposts%2F6195260-mercy-voice-actress-lucie-pohl-wants-a-go-heal-yourself-line-for-mercy-in-overwtch

Jak się okazuje, nie jest to pierwszy raz, kiedy Lucie Pohl proponuje tą kwestię. Zdarzyło się jej to zrobić też na przykład podczas Comic Conu w Glasgow, skąd pochodzi powyższe nagranie.

Czy ta propozycja ma szansę spełnić się w przyszłości? Trudno powiedzieć, ale abstrahując od tak nietypowej kwestii dla takiej postaci jak Łaska, zdarzało się aktorom głosowym wpływać na to, co zostało z czasem dodane do gry.

Carolina Ravassa, która podkłada głos Sombrze, zaproponowała, aby jej postać posiadała misia o imieniu Arturito, co jest nawiązaniem do R2-D2 z Gwiezdnych Wojen. Zarówno fanom, jak i Michaelowi Chu spodobał się ten pomysł i wkrótce potem Sombra otrzymała kwestię, w której wspomniany jest jej pluszowy miś.

Jednak w przypadku Łaski sprawa wygląda trochę inaczej, jako że jest to trochę wbrew osobowości bohaterki. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wypuścić podobną kwestię, ale w trochę innej formie np. „Jestem zmęczona ciągłym wołaniem o leczenie”.

A Wy chcielibyście podobną kwesię w grze? Może macie inne propozycje?

 

 

źródło: dbltap.com

Skomentuj post i wygrywaj nagrody