Legendarna, płatna emotka Lucio dostępna już za żetony Overwatch League!

Legendarna, płatna emotka Lucio dostępna już za żetony Overwatch League!

Wczorajszego dnia po za oficjalną aktualizacją do gry zawitała jeszcze jedna ciekawa rzecz. Emotka Lucio, która była dostępna jedynie w All Access Pass na Twitch Prime jest już dostępna do kupienia za żetony Overwatch League!

Niektóre dodatki w Overwatch wprowadzają niemałe zamieszcznie i sprzeczki w społeczności Overwatch. Ci którzy chcieliby mieć wszystkie skórki czy pozostałe elementy kosmetyczne z pewnością cieszyliby się z pełnej kolekcji. Jednak niektóre z nich są płatne, a co za tym idzie poza zasięgiem wielu osób.

Temat dotyczy nowej legendarnej emotki Lucio, która pierwotnie była dostępna jedynie w płatnej wersji jako dodatek do pakietu All Access Pass na Twitch Prime. Oto jak wygląda:

Lucio Legendary Emote Twitch Prime
0:23

Aby ją zdobyć do tej pory należało nabyć pakiet All Access Pass w cenie 30$. Niedawno Blizzard obniżył cenę pakietu do 15$ jednak w dalszym ciągu wielu osób nie było stać na zakup pakietu.

Jednak jeśli oglądaliście Overwatch League zapewne zebraliście trochę tokenów. I jeśli nie wydaliście ich na skórki będziecie mogli ją nabyć za 300 tokenów Overwatch League.

Jednak jak to standardowo wygląda w przypadku aktualizacji są problemy z jej zakupem. Niektórzy gracze zgłaszają, że tokeny znikają a emotka dalej nie jest dostępna. Z kolei inni twierdzą, że emotki w ogóle nie mogą nabyć bo nie uruchamia się system sprzedaży. Radzę zatem odrobinę się wstrzymać z próbą zakupu do momentu gdy Blizzard poradzi sobie z rozwiązaniem tego problemu.

Posiadacie 300 tokenów na tą legendarną emotkę :)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody