Legendarne Loot Boxy w Overwatch – o co chodzi?

Legendarne Loot Boxy w Overwatch – o co chodzi?

Dzisiejszego dnia wraz ze startem rocznicy Overwatch Blizzard wprowadził do gry rocznicowe loot boxy. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że poza zwykłymi rocznicowymi skrzyniami pojawiły się legendarne loot boxy.

Wyczekiwane nowe wydarzenie wprowadziło WSZYSTKIE dotychczasowe tryby, które mieliśmy okazję zagrać podczas poprzednich wydarzeń sezonu. Dodatkowo w grze do zdobycia znalazły się elementy kosmetyczne z tych samych wydarzeń sezonu. Oznacza to, że będziecie mogli zdobyć legendy zarówno z Letnich Igrzysk czy Halloweenowej Grozy.

Jednak to co mogło wprawić w osłupienie to Legendarny Loot Box, którego jedną sztukę otrzymamy podczas pierwszego uruchomienia Overwatch w trakcie trwania wydarzenia Rocznica Overwatch. Kolejne otrzymamy tylko w przypadku zakupu 50 loot boxów. Do tej kolekcji zostanie nam przyznany dodatkowy legendarny loot box.

Legendarny Loot Box będzie zawierał gwarantowany legendarny przedmiot w grze. Oznacza to, że każda taka skrzynia dostarczy nam jedną legendarną skórkę w grze.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody