Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Letnie Igrzyska najpewniej po raz kolejny w tym roku!

Letnie Igrzyska najpewniej po raz kolejny w tym roku!

Zeszłoroczne wydarzenie związane z Olimpiadą spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. Czy więc w tym roku również będzie?

Jeden z użytkowników zwrócił uwagę na grafikę widniejąca na koszulce Mei na jednym z jej spray’ów, który to pokazuje logo zeszłorocznych Summer Games. Spray ten ukazał się w najnowym wydarzeniu Insurekcja.

W zeszłym roku Jeff Kaplan obiecał, że Summer Games, które było związane z Igrzyskami w Rio de Janeiro, wróci i nie będzie na to trzeba czekać całych 4 lat bo co tyle jest Olimpiada.

Chcieliśmy spróbować czegoś nowego podczas tego eventu. Jak już zaznaczyliśmy w Developer Update, cały czas się uczymy i eksperymentujemy z tym wydarzeniem. I jeśli zostanie odebrane dobrze (jak do te pory mam wrażenie, że tak własnie jest o ile pominie się dyskusję o elementy kosmetyczne, których nie można nabyć za kredyty), powtórzymy to znowu w przyszłym roku. Nasze Summer Games dzieją się co roku – nie co 4 lata. Nasz plan zakłada ponowną dostępność elementów kosmetycznych gdy wydarzenie zostanie wznowione. Możliwe, że dodany wtedy też coś nowego? Na ten moment jeszcze nie jesteśmy pewni… zobaczymy co działa, a co nie”

Czyżby więc Jeff puścił do nas oczko i zdradził w ten sposób pojawienie się ponownie zeszłorocznego eventu?

Chcielibyście powrotu Summer Games? 

Źródło: pvplive.net

Skomentuj post i wygrywaj nagrody