Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Lewitująca Śnieżka Mei w przedsprzedaży!

Lewitująca Śnieżka Mei w przedsprzedaży!

Jak widać Blizzard bardzo lubi gadżety i sprzedaje ich coraz więcej. Teraz do sklepu trafia Śnieżka Mei, mały robocik, który jest jej kompanem od czasu jej przebudzenia w Ekopunkcie: Antarktyda. Największym plusem przedmiotu jest to, że lewituje!

Śnieżka sama w sobie ma wymiary 10,8 na 7,6 cm i waży 270 g. Robot ma mały ekranik, na którym wyświetla różne minki, w zależności od humoru. Dodatkowo do zestawu dołączona jest magnetyczna podstawka, która umożliwia lewitację. Podstawa ma wymiary 15,2 na 4,5 cm i waży aż 600 g. Ponieważ zawiera bardzo silny magnes, produkt dostępny jest jedynie dla osób powyżej 15 roku życia.

Producent ostrzega, aby nie kłaść magnesu w pobliżu innych elektrycznych urządzeń. Oznacza to niestety, że lepiej nie stawiać figurki w pobliżu waszego komputera lub konsoli. Mimo to na pewno będzie prezentowała się świetnie w jakimś innym miejscu w waszym domu.

Przedmiot dostępny jest w oficjalnym sklepie Blizzarda. Jeśli zamówicie już teraz, sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Śnieżkę do 15 grudnia, więc możecie sprawić sobie niezły prezent na święta. A ile taki prezent by kosztował? No cóż, trzeba liczyć się z dużym wydatkiem – lewitująca śnieżka Mei kosztuje aż 175 euro. No ale czego się nie robi dla fajnych gadżetów?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody