Liga Overwatch w 3 kwartale 2017

Liga Overwatch w 3 kwartale 2017

Wszystkie ważne gry na scenie międzynarodowej mają swoją ligę. Nic więc dziwnego że czekamy na ligę Overwatch. Kiedy się pojawi? Znamy przybliżony termin. 

Nate Nanzer, dyrektor działu esport dla Overwatch, uchylił nam rąbka tajemnicy na temat głównej ligi Overwatch. Temat ten został poruszony dziś rano na konferencji prasowej z Koreańskimi mediami w hotelu Parnas w Seoul Samsung Station. 

Tłumacząc pytanie i wypowiedź dowiadujemy się, że liga zacznie się w 3 kwartale 2017 roku. Gracze będą wyłaniani wedle swoich umiejętności i chęci zbudowania drużyny do ligi. Drużyny będą oczywiście z całego świata, dokładnie tak samo jak ma to dziś miejsce na przykład w Counter Strike.

Twórcy przyznają, że liga ta na początku będzie dla wszystkich wielką lekcją. Będą starać się na bieżąco naprawiać i modyfikować wszelkie niedogodności i problemy. Wierzymy jednak, że będzie to ciekawa forma. Najwyższy czas by Overwatch pojawił się na oficjalnej scenie na równo z innymi grami typu wspomniany wcześniej Counter Strike. Gra na pewno ma równie duży potencjał i zasługuje na rozpropagowanie jej również w tej formie. Jeśli jesteście zainteresowani całą rozmową z konferencji to jest ona dostępna w tym linku.

 

Źródło: gamurs.com

Kategoria:Aktualności, News

Komentarze

  • Talon21

    Ciekawy jestem jak to będzie wyglądać dokładnie. Bo na razie chodzą plotki że tylko NA to będzie.

Powiązane artykuły