Liga Overwatch z prezentacją na BlizzCon 2016

Liga Overwatch z prezentacją na BlizzCon 2016

Rozpoczęło się od zdjęcia Sombry w sklepie gear.blizzard.com. Teraz wiemy, że do godziny 19:00 w dniu jutrzejszym możemy ujrzeć jeszcze kilka dodatkowych przecieków.

Dokładnie dwa tygodnie temu Bobby Kotick zdradził, że Activision Blizzard inwestuje we własną Ligę Overwatch. Pisaliśmy o tym w newsie Oficjalna liga Overwatch już niebawem.

Liga Overwatch jest na bardzo zaawansowanym etapie prac i oficjalnej prezentacji doczeka się już na jutrzejszym konwencie BlizzCon 2016! Zanim jednak przejdziemy dalej spójrzcie na tą grafikę.

overwatch-league-leaked

Wedle powyższego dokumentu “Overwatch League” miałoby zostać zaprezentowane o godzinie 20:00 czasu polskiego – czyli zaraz po ceremonii otwarcia. Jednak godzinny panel kłóci się z panelem Hearthstone na scenie głównej oraz panelem Starcraft 2 na scenie panelowej. Prawdopodobne jest też, że harmonogram na stronie internetowej odrobinę zmieni się w dniu jutrzejszym bądź Liga Overwatch w całości zostanie zaprezentowana podczas Ceremonii Otwarcia BlizzCon 2016.

Ale pojawia się jedno pytanie – czy powyższy dokument nie jest sałszowany? Tutaj z odpowiedzią przchodzi nam użytkownik, który umieścił powyższe zaproszenie – Rod “Slasher” Breslau – redaktor esportowy ESPN – telewizji sportowej, która nie tak dawno postanowiła zainwestować środki w esport.

Jak będzie wyglądała Liga Overwatch? Tego jeszcze nie wiemy jednak z wywiadu z Bobbym Kotickiem wynika, że w lidze wezmą udział wyłącznie zaproszone drużyny.

Więcej szczegółów podamy Wam już jutro. Zapraszamy do oglądania naszej relacji z BlizzCon 2016, na której nie przegapicie żadnego szczegółu dotyczącego Overwatch!

Kategoria:BlizzCon, eSport, News

Komentarze

Powiązane artykuły