Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Lojalność można kupić…Czy słowa Maximiliena wskazują na zdradę Sojourn?

Lojalność można kupić…Czy słowa Maximiliena wskazują na zdradę Sojourn?

Na Reddicie pojawił się ciekawy wątek dotyczący startu dzisiejszego wydarzenia sezonu w Overwatch. Czyżby Sojourn okazała się zdrajczynią organizacji?

W trakcie prezentacji wszystkich nowości dotyczących Czarnych Chmur co chwilę padają stwierdzenia „Nie ufaj nikomu”, „Odkryj prawdę”. Jednak we wczorajszym zwiastunie nowej misji Archiwów Overwatch Maximilien wypowiedział bardzo znaczące słowa.

Wszystkich, których znasz… Wszystko co robisz… można kupić lub sprzedać. Cena lojalności jest zawsze inna.

Pozwala to wierzyć, że ktoś zdradzi organizację Overwatch w tej misji. Sojourn jest wysoko postawionym dowódcą organizacji, która zdecydowała o misji na Havanie. Nigdy wcześniej o niej nie usłyszeliśmy i zdaje się, że może mieć dużo do powiedzenia podczas dzisiejszej misji. Według teorii na Reddicie uważa się, że jej nagranie skierowane do Jacka Morrisona odbyło się już po jej przejściu na ciemną stronę mocy. Wyraźnie podkreśliła kogo widziałaby w tej misji i zdaje się, że Maximilien może być tylko przynętą. Owa misja może być jedną z tych, które mogły doprowadzić do dekonspiracji w oczach opinii publicznej organizacji, która miała szerzyć na świecie idee pokoju. Szpon może mieć na celu ujawnienie zdrajcy w szeregach Overwatch przez co mógłby to być ogromny cios dla ONZ i powód do wprowadzenia Aktu Petrasa.

Co sądzicie o tej teorii? Ma sens?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody