Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Loot Box bez duplikatów co każde 100 poziomów?

Loot Box bez duplikatów co każde 100 poziomów?

Loot Boxy są jednym z najciekawszych dodatków w Overwatch. Społeczność za każdym razem próbuje wnieść coś nowego do gry, a ten pomysł wydaje się bardzo sensowny!

Ileż razy mieliście okazję trafić Loot Box, w którym mieliście praktycznie same duplikaty albo słabe spreje? Nam niestety dosyć często… Dlatego z miejsca zaciekawił nas temat na Reddicie, w którym zaproponowano aby co każde 100 poziomów gracz otrzymywał specjalny rodzaj Loot Boxów, za który otrzymamy elementy kosmetyczne nie stanowiące duplikatów.

Podobny system działa już w Heroes of the Storm gdzie gracze otrzymują specjalną skrzynię co każde 10 i 25 poziomów. Są one gwarantowane i ZAWSZE zawierają przynajmniej jeden rzadki element. Pomysł z HotSa bardzo szybko mógłby przyjąć się w Overwatch i tak naprawdę rozwiązać problemy z lootem.

Overwatch od pewnego czasu zmaga się z problemami losowanych przedmiotów. Wielu graczy miało problem ze zdobyciem rocznicowych elementów kosmetycznych, a w szczególności rocznicowych skórek. Nic więc dziwnego, że w sieci fani zaczynają szukać pomysłów na rozwiązanie tego problemu. A musimy przyznać, że ten prezentuje się bardzo dobrze.

Czy Overwatch powinien zapewnić specjalne skrzynie co każde 100 poziomów gwarantujące brak duplikatów?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody