Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Lucio dostanie nowe kwestie!

Lucio dostanie nowe kwestie!

Na forum Blizzarda pojawiają się często interesujące tematy, które zwracają uwagę pracowników studia. Tak było i teraz! Na forum został poruszony temat: Czemu Torbjörn nie posiada kwestii w swoim ojczystym języku, czyli szwedzkim? Po pewnym czasie, głos w tej sprawie zabrał Michael Chu.

Nie odniósł się on do głównego tematu całej dyskusji, ale zapowiedział, że Lucio wkrótce dostanie nowe kwestie w języku portugalskim.

Actually, we are planning to add some Portuguese voice lines for Lúcio in the future!

Jak wynika z jego wypowiedzi, w przyszłości możemy spodziewać się nowych voice linów dla naszego DJa. Jest to na pewno dobra wiadomość dla wielbicieli tego wesołego bohatera. Będą mogli jeździć po ścianach i cieszyć się portugalskimi kwestiami.

W końcu jednym z uroków Overwatcha jest właśnie zróżnicowanie jeśli chodzi o pochodzenie bohaterów. Najbardziej możemy tego doświadczyć w samej grze poprzez kwestie postaci. W angielskiej wersji językowej słychać naleciałości w postaci akcentu, niektórzy mają też kwestie w rodzimym języku. Wzmacnia to immersję i pozwala uwierzyć w ich historie. Na ten moment część bohaterów nadal jednak mówi tylko w jednym języku. Jak widać Blizzard stara się to zmienić.

Cieszycie się z nowej zawartości dla Lucia?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody