Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Lucioball – porady

Lucioball – porady

Dzisiaj przedstawie wam porady, które sprawią, że będzie Wam łatwiej wygrywać wakacyjny tryb – Lucioball.

Pamiętajcie przede wszystkim, że to tylko gra i najważniejsze to dobrze się bawić. Negatywne emocje źle wpływają na rozgrywkę i niepotrzebna ekscytacja może pogorszyć grę.

Uderzając w piłkę starajcie się celować trochę ponad nią, wtedy ta po uderzeniu poleci do góry, a nie po ziemi.

 

Nie odbijajcie piłki w szaleńczym szale, Lucio może własnym ciałem prowadzić piłkę. Czasem bardziej opłaca się trochę ją dotoczyć, a dopiero później strzelać.

Pamiętajcie, że jest to również tryb zespołowy, dlatego nie grajcie sami. Starajcie się porozumiewać z drużyną, podawać im piłkę, a wasze szanse na wygraną zwiększą się.

Grając w Lucioball niech jeden stoi na bramce, a dwóch pozostałych niech gra w polu. Grając zetknąłem się z wieloma przypadkami, gdzie przeciwnicy nie mieli bramkarza, przez co przegrywali.

Grajcie wytrwale do końca, nie można się poddawać. O wyniku meczu mogą zadecydować ostatnie sekundy.

Korzystajcie z udogodnień na mapie, takich jak trampoliny. Dzięki jeździe po ścianie o wiele szybciej przemierzycie całe boisko.

Umiejętność specjalną zostawcie na moment, w którym będziecie pewni zdobycia bramki. Nie używajcie jej na oślep, ale też nie czekajcie zbyt długo. Pamiętajcie, że po użyciu załaduje się ponownie.

W poniższym filmiku TeKo możecie zobaczyć, jak te i inne wskazówki sprawdzają się na boisku.

W komentarzach możecie pisać własne rady i pomysły, na to by lepiej grać.

 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody