Mercy doczeka się własnej animacji

Mercy doczeka się własnej animacji

Nie milkną echa weekendowego BlizzCon 2016. Podczas panelu Q&A deweloperzy ujawnili, że Mercy doczeka się swojej historii w postaci animowanego shorta!

Mercy jest postacią, której zależy na życiu każdego poszkodowanego – nieważne czy jest jest bohaterem czy zwykłym cywilem. Podczas panelu Q&A Bizzard dał do zrozumienia, że Mercy będzie miała swoją animację.

Wasze animowane shorty są świetne. Czy dostaniemy kolejne dla każdego bohatera, a konkretniej dla Mercy?

Chcielibyśmy pokazać shorty dla każdego z bohaterów, jednak aktualnie rozmawiamy o tym. Nie mamy aktualnie nic do ogłoszenia ale niedługo szykujcie się na coś (odnośnie Mercy).

Pytanie jednak jaka historia zostanie w niej opowiedziana? Czy będzie odbywać się w trakcie aktualnych wydarzeń czy może zostanie przedstawiona w retrospekcji? Z chęcią dowiedzielibyśmy się w jaki sposób utrzymała przy życiu Genjiego bądź czego musiała dokonać – świadomie bądź też nie, aby Gabriel Reyes stał się Reaperem.

Jak sądzicie czy historia Mercy będzie pełna pozytywnych odczuć czy wręcz przeciwnie zostanie wrzucona w sam środek bagna, w którym będzie musiała dać z siebie wszystko by przywrócić do zdrowia innych ludzi?

Kategoria:Aktualności, BlizzCon, News
Tagi:

Komentarze

  • Pabulon

    W końcu! Ciekawe kogo będzie tam leczyła 😀 Mam nadzieję, że Reapera!

Powiązane artykuły