Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Michael B. Jordan, gwiazda Czarnej Pantery i Creed inwestuje w Overwatch!

Michael B. Jordan, gwiazda Czarnej Pantery i Creed inwestuje w Overwatch!

Michael B. Jordan to wzrastająca gwiazda Hollywood ostatnich lat. Aktor, który grał w Czarnej Panterze i Creed postanowił zainwestować zainwestować w Overwatch!

Andbox, spółka założona przez Sterling.VC zarządzająca marką New York Excelsior i nowo utworzoną drużyną Call of Duty otrzyma dodatkowe finansowanie z kieszeni aktora Michaela B. Jordana. Aktor zasłynął rolą następcy Rockyego Balboa w serii filmów Rocky, a właściwie utworzonej nowej serii Creed czy w roli Killmongera z Czarnej Pantery, przeciwnika głównego bohatera.

Jak poinformował w oficjalnym ogłoszeniu, nie inwestuje pieniędzy dlatego, żeby wyrzucić trochę pieniędzy czy aby jego nazwisko było kojarzone z tematem. Zainwestował bo sam jest graczem i czuje, że jest tym zafascynowany.

Jordan zaznaczył, że chce aby drużyny były mocniej zintegrowane z samym miastem. Drużyny muszą być autentyczne, aby fani chcieli oglądać i kibicować drużynie z Nowego Jorku. Jest to już kolejny aktor, który zainwestował w organizacje zarządzające drużynami Overwatch. Jednym z nich jest chociażby Will Smith.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody