Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Microsoft wymierza sprawiedliwość

Microsoft wymierza sprawiedliwość

Obecnie konsolowi gracze muszą dzielnie mierzyć się ze złymi zachowaniami innych. Prawdopodobnie niedługo nareszcie się to zmieni. A póki co, to Microsoft pokazał, że nie godzi się na oszukiwanie.

Gracz i streamer znany jako SSSways podczas swojego ostatniego streama bez wahania postanowił DDoSować przeciwników, „dając swojej drużynie łatwą wygraną”, jak sam to ujął. Na jego nieszczęście, część drużyny (nasz cheater grał w duo) najprawdopodobniej postanowiła, że lepsza przegrana niż takie zwycięstwo. I tak oto przegrali mecz 6v5.

Oczywiście, przegrana nie była jedyną karą. W poniedziałek Sways poinformował na swoim twitterze, że jego konto Xbox Live zostało permanentnie zbanowane. Jak widzicie, jego zdaniem było warto. Doczytać można, że jego konsola została zablokowana na jeden miesiąc. Oznacza to, że przez miesiąc nie może grać online. Dodatkowo, jeśli częściej będzie się dopuszczał karalnych zachowań lub więcej jego kont zostanie zbanowanych, może liczyć się z o wiele dłuższą blokadą konsoli.

Jakby tego było mało, Twitch zablokował też jego kanał.

Dobrze wiedzieć, że przynajmniej w tak oczywistych wypadkach ktoś wymierza sprawiedliwość.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody