Mike Morhaime odchodzi na dobre z Blizzarda…

Mike Morhaime odchodzi na dobre z Blizzarda…

W październiku ubiegłego roku informowaliśmy Was o tym, że Mike Morhaime ustępuje z roli CEO w Blizzard Entertainment na rzecz bycia konsultantem. Jednak teraz dowiadujemy się, że Mike odchodzi na dobre z Blizzarda…

Mike Morhaime to jedna z legend studia. Związny był ze spółką od samego początku kiedy ta dopiero raczkowała i wprowadzała rewolucję w rozgrywkach komputerowych najpierw tworząc Warcraft by później pokazać Diablo i by w końcu zrobić zamieszanie tworząc jedną z pierwszych gier esportowych na świecie, Starcraft.

Odejście Mike’a jest bardzo dużym ciosem dla firmy, która bądź co bądź wychowała całe pokolenia fanów. Tym bardziej nie jest dla mnie zrozumiała polityka holdingu Activision Blizzard, która na początku 2019 roku robi tak ogromne zmiany personalne w firmie.

Mike Morhaime aktualnie jest już tylko konsultantem biznesowym w Blizzardzie, ale i to wkrótce się zakończy. Jak podają portale biznesowe Mike Morhaime zakończy współpracę z firmą 7 kwietnia 2019 roku.

Nie wiem co mam o tym myśleć, naprawdę…czuję, że Blizzard który znamy zmienia się i już nie będzie tą samą spółką co kiedyś. Dziś mam rozmowę z naszym opiekunem w Blizzardzie i mam nadzieję rzuci nowe spojrzenie na tą całą sytuację. Może zmiany idą w dobrym kierunku, a może będzie jeszcze gorzej.

Co sądzicie o tych wszystkich roszadach w Blizzardzie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody