Mniej remisów w Overwatch?

Mniej remisów w Overwatch?

Overwatch staje się integralną częścią e-sportowych zmagań na całym świecie. Jego popularność jeżeli chodzi o rozgrywki na najwyższym poziomie rośnie z roku na rok. Jednak jest jeden problem, na który społeczność zwróciła uwagę na forum Battle.net, mianowicie zbyt często mecze kończą się remisem.

Chyba nie ma nic bardziej frustrującego niż po długiej i męczącej grze zobaczyć na ekranie wielki napis REMIS. Dla wielu z was może wydawać się oczywistym, że remis jest wciąż lepszy od porażki, jednak gra zakończona remisem dla graczy na wyższych rankingach to po prostu czysta strata czasu, niejednokrotnie woleliby zobaczyć napis porażka niż remis. Społeczność zwróciła również uwagę, że remisy nie zdarzają się w innych grach e-sportowych dlaczego więc mają one być w Overwatch, który chce stać się ważnym tytułem w świecie e-sportu.

W temacie wypowiedział się Jeff Kapplan, który uspokaja trochę gracz:

W najbliższym czasie pojawią się zmiany na serwerze PTR. Te zmiany diametralnie obniżą liczbę remisów. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Jak to często bywa Jeff jest dość oszczędny w słowach i nie zdradza zbyt wiele szczegółów na temat planowanych zmian jednak zapewnia, że zmiany które mają pojawić się w najbliższym czasie na PTR mają obniżyć liczbę remisów.

Co sądzicie o remisach w Overwatch? Czy faktycznie zdarzają się one tak często?

źródło: Battle.Net

Skomentuj post i wygrywaj nagrody