Monako łącznikiem nowych skórek na Archiwa Overwatch!

Monako łącznikiem nowych skórek na Archiwa Overwatch!

Skiny epickie dla Złomiarza, Hammonda oraz Zarii okazały się mieć o wiele więcej wspólnego z nadchodzącym wydarzeniem, niż nam się na początku wydawało.
Pierwszym epikiem, który zobaczyliśmy, był Złomiarz w przebraniu klauna. Jego wygląd nawiązuje do międzynarodowego festiwalu cyrkowego, odbywającego się w Monte-Carlo w Monako.

Drugim szczęściarzem był Hammond. Czarno-czerwona kolorystyka może nawiązywać do kasyna w Monte-Carlo, którego właścicielem w świecie Overwatch jest Maximilien, omnik, wokół którego kręcić ma się fabuła najnowszych Archiw.

Ostatnia do omówienia została Zaria, jej wyścigowy skin nawiązuje prawdopodobnie do wyścigów Grand Prix Monako Formuły 1.

“Razem z wypuszczeniem epickiego skina do Zarii, potwierdza się, że trzy epickie skiny są tematycznym nawiązaniem do Monte-Carlo, Monako, w którym Maximilien prowadzi kasyno i widocznie żyje”. Taki właśnie post pojawił się wczoraj na twitterze użytkowanika FreckledMcCree, który wysnuł teorię wyjaśniającą sprawę wyglądu nowych epickich skórek.

Jednym przypadły do gustu, inni nie chcą mieć z nimi nic wspólnego, nie można jednak odmówić Blizzardowi pomysłowości w tworzeniu nowych skinów dla naszych bohaterów.

Być może w przyszłości doczekamy się map z miejscami, do których owe skiny nawiązują?

Piszcie, co o tym myślicie!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody