Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nadchodzą Letnie Igrzyska w Overwatch!

Nadchodzą Letnie Igrzyska w Overwatch!

Wielkimi krokami zbliża się sierpień, a wraz z nim najpewniej ponownie powróci wydarzenie Letnich Igrzych w Overwatch. Skąd to wiemy? Sprawdźcie poniżej!

Wczorajszego dnia Blizzard zaprezentował w krótkim teaserze datę premiery pojawienia się Burzyciela na serwerach live. Data ta została określona na 24 lipca i wszystko przeszłoby bez większego echa gdyby nie tło, na jakim zaprezentowano Hammonda. Otóż jest to identyczna mapa, na której były prezentowane nowości z zeszłego roku, a konkretniej na mapie w Sydney. Na początku dla przypomnienia obejrzyjcie wczorajszy zwiastun Burzyciela.

To co jest bardzo charakterystyczne to leżaki plażowe, parasole i góra w oddali. Porównajcie sobie krajobraz z tym, który pojawił się podczas zeszłorocznego wydarzenia Letnich Igrzysk Overwatch, którego zwiastun prezentujemy poniżej.

Letnie Igrzyska Overwatch 2017 trailer
1:22

Widzicie już? Generalnie można byłoby się przyczepić o to, że akurat mamy teraz wakacje, okres urlopowy, wysokie temperatury i Blizzard postanowił właśnie na takim tle zaprezentować Hammonda. Jednak nie sądzę aby Blizzard nie zrobił tego celowo. Firma z Irvine nie raz dawała wskazówki o nowościach w grze na długo przed ich oficjalnym ogłoszeniem, a tylko oczy najbardziej spostrzegawczych zuważały o co tak naprawdę chodzi.

Letnie Igrzyska w Overwatch 2018 będą miały swoją 3 edycję. Było to również pierwsze wydarzenie, które pojawiło się w Overwatch i jedno z najpopularniejszych ze względu na rozgrywki w Lucioball, które pokochały miliony osób na całym świecie.

Czekacie na nowe wydarzenie w Overwatch?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody