Nadchodzi nerf Zarii i Symmetry! Blizzard planuje spore zmiany balansu!

Nadchodzi nerf Zarii i Symmetry! Blizzard planuje spore zmiany balansu!

Wczorajszego dnia na forum Battle.net jeden z deweloperów zapowiedział sporeczmiany balansu u bohaterów w związku z 2-2-2. Najbardziej oberwie się Zarii i Symmetrze.

Przy okazji premiery kolejki ról Blizzard wprowadził poprawkę do naliczania obrażeń wiązek laserowych. Tym samym Zaria i Symmetra zyskały od 20 do 40% więcej zadawanych obrażeń. Poprawka ta będzie miała spore znaczenie przy nerfie Zarii i Symmetry, o której Josh Noa napisał na forum Battle.Net.

Jednak to nie jedyne postacie, które otrzymają zmiany w nadchodzącym czasie. W ciągu ostatniego roku wiele postaci było nerfionych bądź buffowanych ze względu na metę goats. Blizzard ponownie zbiera dane aby przyjrzeć się części tych zmian i wprowadzić odpowiednie poprawki do gry. Nie ma jednak co liczyć na to, że Blizzard przywróci wszystkie zmiany w trakcie trwania mety goats ponieważ część zmian była wprowadzona aby generalnie poprawić performance postaci, aniżeli zrobić z nich kontrę na kozy.

Jednak na zmiany balansu dodatkowych bohaterów przyjdzie nam poczekać. Jak wspomniał Josh, dopiero co rozpoczęła się kolejka ról z nowo wprowadzonym bohaterem. Oznacza to, ż firma musi pozbierać dane, przeanalizować je i dopiero po tym fakcie wprowadzić zmiany. A to niestety zabierze sporo czasu.

Kto powinien doczekać się zmian?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody