Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nadchodzi Zimowa Kraina Czarów

Nadchodzi Zimowa Kraina Czarów

Zbliża się koniec wyzwania Łaski i Blizzard powoli przygotowuje się na rozpoczęcie Zimowej Krainy Czarów.

Wydarzenie świąteczne jest ostatnią aktywnością Blizzarda w ciągu roku. Jest to też jedno z fajniejszych wydarzeń pod względem skórek czy atmosfery. W końcu święta to dla większości osób najlepszy okres w roku.

Czego spodziewać się po Zimowej Krainie Czarów?

Nowa edycja wydarzenia nie wprowadzi zasadniczo nowości w postaci nowych trybów. Zamiast tego deweloperzy zasypią nas nowymi skinami, sprejami czy kilkoma nowymi emotkami, zagraniami czy zwycięskimi pozami.

Podczas BlizzConu Blizzard zaprezentował nam nowego skina dla Sigmy, który jest aktualnie jedyną ujawnioną skórką. A tych pojawi się najpewniej ok 11. Przy czym należy pamiętać, że 3 skórki będą dostępne do zdobycia poprzez trwające tygodniowe wyzwania w trakcie wydarzenia. Co tydzień otrzymamy szansę na zdobycie innego skina.

Blizzard już wcześniej poinformował, że nie będzie wprowadzał zasadniczych zmian w funkcjonowaniu wydarzeń. Otrzymamy dwa standardowe tryby: Śnieżkową Ofensywę Mei oraz Polowanie na Yeti. Pierwsze wydarzenie pełni tą samą rolę co tryb Eliminacja gdzie ścierają się dwie drużyny po 6 bohaterów Mei i rzucają w siebie kulkami śnieżnymi. Drugie natomiast polega na tym, że 5 Mei walczy przeciwko jednemu napakowanemu Winstonowi i muszą go powstrzymać.

Kiedy rozpocznie się Zimowa Kraina Czarów?

Zimowa Kraina Czarów miała już 3 edycje. Każda kolejna rozpoczynała się o jeden dzień wcześniej niż poprzednia. I tak oto:

  • Zimowa Kraina Czarów 2016 rozpoczęła się 13 grudnia,
  • Zimowa Kraina Czarów 2017 rozpoczęła się 12 grudnia,
  • Zimowa Kraina Czarów 2018 rozpoczęła się 11 grudnia.

Tegoroczna edycja wydarzenia świątecznego rozpocznie się najpewniej 12 grudnia w czwartek bądź 17 grudnia we wtorek. Pierwsza data jest o tyle realna, że wydarzenie mogłoby się wtedy zakończyć 2 stycznia w czwartek. Druga data umożliwiałaby wydłużenie rozgrywek do 7 stycznia jednak wydaje się być mniej realną datą. Możliwa jest jednakże data 10 grudnia, ale wtedy Zimowa Kraina Czarów musiałaby trwać znacznie dłużej niż inne wydarzenia sezonowe.

Czekacie na wydarzenie świąteczne? A może bardziej już na święta i prezenty :P?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody